| sopranaCadaverica a întrebat:

Daca mananc zilnic la micul dejun (inainte de sala) un baton de Fitness si o cana de lapte cu cacao si putin zahar, pe langa un sendvis (cu o singura felie de paine integrala, o felie subtire de telemea, jumatate de rosie, salata verde, ardei kapia si castravete) are ceva? Ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Are ceva?
- o să ți se "aplece" de același meniu zilnic.

Ma ingras?
- Nu ne zici ce mănânci la prânz sau cină (poate recuperezi din greu pentru foamea de dimineață)

| sopranaCadaverica explică (pentru sierra1):

Ti se pare ca mananc putin dimineata?

| sierra1 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Câți ani ai?

| sopranaCadaverica explică (pentru sierra1):

21. te intrebam ceva!

| sierra1 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

E la limita foamei!

| mihai69 a răspuns:

Întrebarea e irelevantă dacă nu știm ce, de câte ori, și mai ales cât mănânci în restul zilei. Și nici ce muncă depui pe parcursul acesteia.