| Bubuu a întrebat:

Daca nu ai mai fumat de o luna si inainte fumai vreo 2 tigari in 24 de ore si esti cardiac/a, se vede la control la inima ca ai fumat? Funditapuppy dog eyes!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Nu se vede,poate,poate la fumatorii inraiti care fumeaza de ani de zile.
Cand fumam s-a intamplat sa racesc si sa trebuiasca sa imi fac raze la plamani, ma gandeam ca daca se va vedea.Dar nu s-a vazut nimic, cu atat mai putin la inima.

4 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

Nu in nici un caz. Practic este imposobil.

| akta a răspuns:

Doar daca ai inghitit vreun chistoc din greseala.

| aro000 a răspuns:

Este posibil ca sa aiba doar banueli ca fumezi sau ai fumat insa mai bine sa nu fumezi

| ReLoAdInG a răspuns:

Nu.nu are cum...mai ales ca fumai 2 tigari pe zi. ceea ce e putin.si daca a mai trecut si 1 luna.in niciun caz...