| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca nu prea ejaculezi mai nimic poate sa fie si din cauza ca nu ai avut penisul prea erect? Sau nu are treaba? Daca nu are, atunci ce as putea face ca sa nu mai am aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseaman ca ai abuzat de penisul ala si s-a terminat sperma.
Sperma necesita 10 zile sa se produca si daca tu freci cucul de cateva ori pe zi, se termina productia de sperma si poti sa lesini sau sa iesi cu sange.

| sierra1 a răspuns:

Ce să faci - o vizită la medic. Până atunci vezi aici

https://www.medlife.ro/......-tratament

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns:

Si daca nu ejaculezi ce? Daca ai orrgasm asta conteaza. Nici eu nu ejaculam pana pe la 13 ani.
Nu are treaba cu erectia neaparat.

| Frank51 a răspuns:

"Nu prea" ejaculezi "mai nimic" înseamnă că tot e ceva cuantificabil, palpabil, deci ejaculezi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E asa ironic ca barbatii de pe TPU pot pune linistiti intrebari sexuale si despre anatomia lor. Si o sa li se raspunda profesional si serios.
Daca daca o femeie pune o intrebare despre menstruatie si despre sanatatea ei si sexualitatea ei, imediat vin trollii sa si incelii frusteati sa o atace ca "e prea scarbos" sau sa se ia dea ea, in vreme ce ei pun chestii si mai rau de atat.

Ca un exemplu: da, am vazut cu ochii mei un incel care ii zicea unei femei sa nu puna intrebari despre menstruatia pe TPU pentru ca e "scarbos" dar daca intrai pe contul lui vedeai doar intrebari despre preputul lui infect de la fimoza.
Asta arata ipocrizia suprema pe care incelul acela o avea.

(Si nu, acum nu atac intrebarea, ci doar arat diferenta intre cat sunt tratati oamenii)

Răspuns utilizator avertizat
| neBOU2009 a răspuns:

Pai tu dai una scurta asa de dimineata?

Răspuns utilizator avertizat