| osimplafataaaa a întrebat:

Daca slabesc 5 kilograme îmi slabesc si sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,2 cupe chiar

| Frank51 a răspuns:

Slăbește fiecare organ cu un procent stabilit genetic, în majoritatea cazurilor aproape simetric.

| Ushtria a răspuns (pentru Frank51):

Numai drongul si procesorul raman intacte laughing

| alina2k18 a răspuns:

Mie mi-au scazut dar eu nu prea aveam oricum laughing marimea 75B cam ies pe afara sanii la 70kg laughing la 65kg am loc sa bag si un teanc de bani in acelasi sutienwinking

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Tot ce e posibil.

| Vântulalb a răspuns:

Marian Lupu ti-a raspuns corect.

| osimplafataaaa explică:

Vtm continua sa vorbesti prost ca o sa vomite baietii pe creierul tau cand ti.o trag în *****

| Ushtria a răspuns (pentru osimplafataaaa):

Se stie ca grasimea se depune si pe creier laughing

| osimplafataaaa explică (pentru Ushtria):

în cazul tau da laughing)

| LupuMarianD2 a răspuns:

Pai sanii in mare parte contin si ei grasime deci da, dar la 5kg nu prea doar daca slabesti gen 20kg cam asa se vede diferenta