| Katalinkata0 a întrebat:

Dacă sunt intr-un deficit caloric și am o petrecere și mănânc foarte multe calorii in jur de 4-5 mii, se pune clar pe mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Da normal

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Mare ți e gradina doamne

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu se pune frate dacă mănânci intr o seara atât. Dar ai grija zilele următoare sa reduci mai mult nr caloriilor.
Fa un calcul pe săptămâna și vezi sa ți iasă la fel. Bafta și mănâncă liniștit

| InYourMind a răspuns:

Pai tu mergi acolo sa te distrezi sau sa le mănânci toată mâncarea? laughing

| yooshi a răspuns:

Nu functioneaza chiar asa
Depinde de ce deficit caloric ai also one bad day nu afecteaza atat de mult.Dar in urmatoarele zile sa incerci sa mananci echilibrat si sa bei apa!
Daca nu poti slabi intr-o zi nici nu te poti ingrasa intr-o zi (sa se vada gen)