| XxXxXDavidFotbalistulXxXxX a întrebat:

Daca te doare burta jos in partea stanga sunt racit sau este vreo boala si care ar fi aia?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Te duci la medic te plapează îți face un ecograf și apoi îți va spune!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este atât de general ce zici că e imposibil de dat o sugestie. Poate fi colonul, ceva herniat, sau orice altceva în zonă.
Mergi la un internist.
Sănătate!
Te pup!

| aalexandraak a răspuns:

Poate e de la efort. daca nu primesti raspunsuri sigure mai bine te duci la un control sa nu se inrautateasca situatia! funda?

| XxXxXDavidFotbalistulXxXxX explică (pentru aalexandraak):

Mersi,am sa mergla un control saptamana urmatoare dar am vrut sa aud si parerile voastrewinking