| Croitoru_Lucian_1982 a întrebat:

Buna ziua am si o intrebare ma cam doare in partea stanga d3 sub burta si plus testiculul stâng inainte de asta ma durea in spate zici ca aveam un unghi, posibil sa fi răcit....astept com.mrs

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul tau de familie sa te consulte aici pe TPU nu poti primi tratament.

| Bogdann1107 a răspuns:

Fugi la medic poate fi apendicita!

| Croitoru_Lucian_1982 explică (pentru Bogdann1107):

Apendicită nu poate sa fie in stanga