| sufletdeing3r a întrebat:

Daca un doctor (salvator de oameni) se va lupta cu un criminal (ucigas de oameni), cine credeti ca va castiga si cum va face asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Adica bine vs rau? Criminalului ii este usor sa ucida si poate sa aiba si o arma la el.Deci doctorul s-ar putea sa aiba probleme.

8 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Pai doctorii tot un fel de criminali sunt, nu se uita la tine daca nu le dai ceva, asa ca probabil va cistiga criminalul care e constient ca e criminal, sa fii cit mai realist cu putinta este ceea ce iti da mai multe sanse de cistig.

| DarQueen a răspuns:

Doctorul poate fi la rândul său un criminal.ce zici de asta?

| Sebastian1996 a răspuns:

Eu cred ca criminalul, ca are mai multa experienta. laughing

| OMEGALIN a răspuns:

Ar castiga ucigasul pentru ca e mai usor sa iei, in cazul acesta vieti, decat sa dai happy

| 010101012 a răspuns:

Criminalul, pentru ca sigur nu va avea mila de un simplu doctoras.In plus, ce sa faca doctorul? Nu are experienta la fel ca si criminalul

| Smo3keWeeD a răspuns:

Doctorul.Dqak va intrebati cum...il eutanaseazalaughing))

| Andreiii45 a răspuns:

Eu cred ca ar cistiga criminalul

| Elina2000 a răspuns:

Doctorul.(cum?) Cu un anestezic!