| NBluster a întrebat:

Cine credeti ca ar câștiga o lupta dintre un bivol si un leu?

4 răspunsuri:
| Continchiscontsters a răspuns:

Ți-l face desert leu pe viu.

| NBluster explică (pentru Continchiscontsters):

Chiar crezi ca un leu invinge un bivol?

| Continchiscontsters a răspuns (pentru NBluster):

Ba nebunule laughing)) vorbim de leu frate nu de un panda ce ai frate? Tu compari leul cu bivolul ia du-te le YouTube da vezi că-ți lei cât mic de jun din bivoli tai ce tot spui acolo frate cum sa bata un bivol leul ce ai crezi ca cu ala este de joaca ala dărâmă elefanți frate lei se bate cu toate animalele ce sa facă cu bivolul tău? Mic de jun face din el o gustărica mănâncă 2 din ei