| ZXYU a întrebat:

Dalut TPU! Am o alunita(cel putin asa cred)Crescuta este mica, Si cred ca este rupta pe jumatate.Pit sa fac cancer? ps:am 11 ani alunita e de 4 zile si azi mi se pare ca ar fi rupta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 1nf3ern0 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic! dacă e infectata trebuie sa mergi la doctor

| 1nf3ern0 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te consulți la un medic! Dar dacă este infectata nu e de bine! O prietena de-a mea a avut o alunita mai mare și sa tăiat, a făcut hemoragie!