| Alinutaaaalina a întrebat:

Dauneaza spirulina? Eu o iau de vreo 2, 3 saptamani inainte de masa cu 30 de minute, dar cand o iau incepe sa ma doara in partea stanga langa stomac, nu e splina acolo? Ma doare cam 20 de minute. Ce se intampla? Sa iau o pauza? Fundaa si multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Din cate stiu nu ar trebui sa iti faca probleme, ia- o pauza de cateva zile si vezi daca te mai doare, si dupa incepe iar sa ei spirulina, daca revine durerea renunta la spirulina.

| Safire17 a răspuns:

Salutare! Normal nu ar trebui sa te doara, iti recomand sa mergi la un doctor!

| chokotof a răspuns:

Buna, eu iar spirulina de vreo 2 luni si ma simt excelent. Ideea e ca eu o iau pudra pentru ca se absoarbe mai repede, are un gust oribil dar imi fac sucuri de fructe si legume si o adaug in ele, ii schimba gustul imediat daca faci asta.