| CoxBlack a întrebat:

De aproape o luna am internet..si ascult muzica intruna la casti si stau mereu cu ochii in laptop...dar in ultima saptamana a inceput sa ma doara ochii si sa aud un tiuit in urechi.....credeti ca pot ramane surad sau fara vedere? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IngerasulMicutz a răspuns:

Nu, dai ia-o mai incet cu calculatorul daca nu vrei sa porti ochelarihappy
A si poate ai ascultat muzica in casti data prea tare...

| CoxBlack explică (pentru IngerasulMicutz):

Ok mersi kiss

| MozZatY a răspuns (pentru IngerasulMicutz):

Desi un studiu spune ca exista sansa sa surzesti daca asculti muzica excesiv la casti happy

| IngerasulMicutz a răspuns (pentru CoxBlack):

Npc ^-^