| AirănMeidăn a întrebat:

De azi dimineata tot simt ca un nod in piept (e putin mai jos de gat), ca si cum as fi inghitit extrem de mult deodata si da... In fine. Ieri am luat un paracetamol, si inca ceva pastile, pe care le iau de ceva timp pentru raceala. Nu am simtit nimic atunci, plus ca le-am luat dupa-masa, si nu cred ca e de atunci.
De cam o luna tusesc incontinuu (am fumat pentru prima data, dar nu am tras decat in gat si de atunci n-am mai facut-o), m-am dus la medic, mi-a dat ceva pastile, le-am luat, aproape ca-mi trecuse, dar apoi m-am dus la ora de sport unde am dat proba de rezistenta si mi-a revenit. Ora de dupa aceea am tusit ceva, dar nu exagerat.
De la ce am acel nod in piept? Pe net am mai citit ca e de la anxietate. Ma stresez destul de mult, plang des, etc. In fine, nu-mi ziceti sa merg la medic, pentru ca asta urmeaza sa fac.
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreiu77 a răspuns:

Mergi la medic

| AirănMeidăn explică (pentru andreiu77):

Wow, ar trebui sa-ti dau funda.

| andreiu77 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pai nu?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil sa fie si de la o raceala, tratata necorespunzator si cu indiferenta, incomplet vindecata.

| T0T a răspuns:

Saracuta de tine sad