| SkyGuy a întrebat:

De cand m-am trezit imi tiuie urechea in continuu. De la ce poate sa se intample acest lucru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Aceasta chestie se poate intampla daca stai in curent, sau daca ai ascultat muzica la maxim.

Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cateva informatii si sugestii care ar putea ajuta http://www.terapii-naturiste.ro/remediu-naturist/tiuitul-in-urechi.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil ai tras curent sau ai ascultat muzica prea tare.
Poftim, poate te ajuta cu ceva
http://www.farmaciata.ro/......e-urechile
Te pup!

| SorinaSuciu a răspuns:

Se poate intampl pentru ca aiascultat muzica cu castile la volum mare sau ai fost supus la galagie ( muzica cu volum ridicat, urlete si tipete etc)