| DivinityBoy a întrebat:

Salut utilizatori TPU. De jumatate de ora (de cand m-am trezit) imi tiuie urechea dreapta si nu se mai opreste.Mentionez ca nu am hipertensiune si nu sunt obez. Cum sa fac sa se opreasca? Ma enerveaza foarte tare...sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Evita sa mai asculti muzica data tare in castiwinkingPune-ti niste vata in urechi, si daca nu iti trece pana maine du-te la doctor!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Ți-a dat mare capac de îți țiuie laughing

| LoReDaNa a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la M. de familie!
Sau intre timp Inmoaie niste vata in spirt si iti pui in urechea.
sh ferestete de frig sau dc e sa iesi afara sa iti iei o caciula in cap cu un fular!
sper ca ti-am fost de folo.
Funda plzz

| ii a răspuns:

Ia un betisor de ureche si inmoaie intr-o sticluta cu apa oxigenata. Si eu am patit lucrul asta si mi-am pus apa oxigenata si in cam jumate de ora mi-a trecut.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai luat vreun medicament de curand si are acest efect advers.