| Ghosttt a întrebat:

De cateva luni pe spatele meu au aparut cateva dungi de 5-10 cm vinete, care se pot simti cu mana. Problema este ca acum cateva zile a mai aparut una si nu stiu ce este. Poate fi o iritatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Pai cel mai probabil sunt vergeturi. Ce varsta ai? Daca esti in crestere si te inalti brusc s-ar putea ca asta sa fie cauza.

| Ghosttt explică (pentru blackann):

Da, se poate sa ai dreptate am 16 ani si am 1:80 in ultima perioada am creacut destul de mult

| blackann a răspuns (pentru Ghosttt):

Nu-ti face griji.

| iulia0514 a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la medic! Noi nu putem ști ce ai! Doamne un medic poate desluși misterul!