| Sadness666 a întrebat:

De cateva zile am inceput sa ma simt altfel sunt moale si la vorba sunt asa aerian mai mult ma gandesc la anumite ganduri si nu prea bag inseama lumea eu nu sunt asa oricum nu am nici chef de nimic uneori si mi-am pierdut creativitatea cand merg la scoala cand ma scol imi vine sa nu mai ma scol si chiar daca ma culc devreme tot acele ganduri si la scoala fac la fel debea vorbesc eu nu sunt asa eram foarte vorbaret si sa zicem smecher si chiar increzut si tupeist acum am ajuns ceva de nedescris ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Pubertatea

Răspuns utilizator avertizat
| Gabi5aa a răspuns:

Nu stiu, poate esti doar obosit, sau ai avut o problema in familie sau intre prieteni care te-a marcat, incearca sa vorbesti cu familia si prietenii, sau chiar sa mergi la un psiholog, el te poate ajuta foarte mult big grin