| hinandjdjgyiffhj a întrebat:

De cateva zile am vazut ca am o carie care tot ma doare intr-o masea, nu stiu ce sa fac durerea nu se imi trece nicicum, n-am cum sa ma duc la dentist momentan si chiar nu stiu ce sa fac am incercat pastile si nimic nu merge. Mor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Ia Agocalmin, baga 2 odata. E groaznica durerea aia, sper ca o sa scapi cat mai repede.