| BeBebuu a întrebat:

De cateva zile mi.au aparut multe csuri p fata s ma ustura, cu ce sa-mi dau sa treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Trebuie sa iti ingrijesti tenul cu regularitate.
Exista produse foarte bune de la Nivea Young(gel pentru curatare, tonic si creme de zi si noapte)recomandate adolescentilor care au probleme cu tenul.Sunt putin piperate in privinta pretului dar te tin cateva luni bune si o sa fii foarte multumita de rezultat.

| marya a răspuns:

Trebui sa te speli foarte des cu apa pe fata.
Si eu fac la fel si foarte rar imi apar cosuri pe nasuc.
Sa incerci si o sa vezi ca da rezultate.

| lsgsfh a răspuns:

Pai...pune pe o bucata de fata putin spirt si apoi stergete cu el pe fata sau daca nu mai exista o solutie "tar" si tot asa faci...bafta!