| robyT2001 a întrebat:

De cateva zile trag gaze constant si fac treaba mare de cel putin 3 ori pe zi...si gazele au un miros insuportabil ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

Uite...iti spun eu...nu neaparat ca ai mancat ceva gresit gen fasolelaughing Dar ai mancat ceva stricat si te-ai deranjat la stomac..stai linistit in 1-2 va trecehappy

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Daca ai tinut un regim minim(paine prajita, orez, banane, fara prajeli, fasole, fructe) si tot persista problema iti recomand sa mergi la un laborator de analize medicale si sa faci o COPROCULTURA. Duci intr-un borcanel un pic din 'scaunul' tau si iti face analiza lui. Nu costa mult, in jur de 30 de lei, si poti afla daca e vreo infectie.
http://www.sfatulmedicului.ro/analize/coprocultura_455

| victorandrei a răspuns:

Sa ai grija ce mananci de acum...