| AsulDePika a întrebat:

De catva zile ma doare rinichiul stang dar nu-s stiu de ce pur si simplu ma doare. NU stiu daca e chiar rinichiul dar e prin zona nma facut niciun efort nimic chiar nu stiu. Mentionez ca e o durere suportabila doar cand fac niste miscari mai bruste si incerc sa stau drept ma doare in zona aceea... crying help please

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Alte simptome? febra? usturime la urinare?

| BIOO a răspuns:

Buna seara! Mergi la farmacie si ia-ti sucul Aloe Vera si cu Noni (certificate BIO LIFE-CARE). Ia cate 2 linguri/zi inainte de masa cu 30 minute. Lingura sa fie de plastic/lemn, nu inox- ca este suc organic (natural) si sa nu oxideze! Si sa-ti masezi partea cu durerea insuportabila aplicand gelul BARBA TATEI (extern). Gasesti tot la farmacie sau direct la producator! Bafta! Daca nu te descurci imi dai mesaj pe lazarescu_constantin (id messenger)

Răspuns utilizator avertizat
| alex945 a răspuns:

Du-te la doctor ai nisip la rinichiiii sau poateai baut ceva Expirat nu mai sta[Funda] Daca vrei