| Nebunatyca69 a întrebat:

De ce am rinichii umflati? cand pun mana sunt foarte umflati. vreau sfaturi, multumesc crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum simti rinichii cu mana. Orice ai face.E o gluma buna, oricum.

| petrica1111 a răspuns:

Pui mana pe rinichi? raised eyebrows

| Nebunatyca69 explică (pentru petrica1111):

La spate ma refer! Se simte ca e umflat!

| RadioactiveUranium a răspuns:

Pai trebuie sa spui daca te ustura cand faci la baie treaba mica asta m-ar ajuta foarte mult

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca ti ai localizat tu rinichii prin atingere.

| Iulian03 a răspuns:

Du-te la doctor.

| Different69 a răspuns:

Du-te urgent la medic!

| nico097 a răspuns:

Cel mai bine fa-ti o ecografie nu iti poti da cu parerea probabil sa ai muschi umflati nu rinichii.Mergi la medic nu sta asa ca daca poate fi de la rinichi sa nu faci blocaj renal.Multa sanatate.

| S3xYBoY a răspuns:

Du-te la doctorwinking