| Tweek a întrebat:

vreau sa va spun ca... cam de o luna imi simt rinichii foarte umflati mai ales cand stau pe spate. Beau aproape in fiecare zi 2-3 energizante si fumez... Ar trebuii sa ma ingrijorez? P.S. am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi. La cimitir au locuri. Poti sa-ti faci o cerere in prealabil sau vor face rudele, ulterior.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Griji ar trebui sa iti faci si fara sa te doara nimic la 3 energizante pe zi la 15 ani

| PublicName330 a răspuns:

Trebuie sa apelezi medicul sau trebuie sa-ti iei pastile de rinichi.
Poate ai facut un accident

| suntserios a răspuns (pentru PublicName330):

Pastile de rinichi? accident? ce ca.cat de sfaturi sunt astea?

| TheDarkLegends a răspuns:

Bai tu fumezi la 15 ani si bei energizante incontinu mai copile nu e normal invata si tu legile romaniei laughing