| Bin_Husein_Ahmed_1997 a întrebat:

De ce când mă bat cu o persoana încep sa tremur nu ca mi-e frica dar mereu am acea senzație nască tremur
E normal, e bine?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da iei bataie in fiecare zi? de te deranjeaza asa tare problema?

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru suntserios):

Am zis eu ca iau bătaie? laughingmai bine taci din gura

| suntserios a răspuns (pentru Bin_Husein_Ahmed_1997):

Mai rau atunci. de ce bati lumea asa des?

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru suntserios):

Ca așa vreau eu sa bat lumea probleme? De șmecher
Ia termina cu comentările la aceasta întrebare
VALEA!

| cristiplm a răspuns:

Şi eu păţesc la fel. Cum spun şi cei de sus. Adrenalina, se poate manifesta diferit de la om la om. Tu de exemplu ai putea să-ţi rupi picioarele cum nimeni n-ar face-o vreodată sau, să îi trimiţi lu pretenu tău un pumn să-l ia cu leşin. Depinde

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru cristiplm):

Deci e de bine ca dai cât poți și fără sa mai gândești ce se întâmplă după

| Xerox666 a răspuns:

Si eu patesc asa dar este adrenalina si este din mosi stramosi, nu ai ce ii facewinking poate te obisnuiesti

| vizitiudanut7 a răspuns:

Este normal, adrenalina, ti-e si frica de ce se poate intampla.