| TreiSurori a întrebat:

" de ce cand incep sa fac sex cu prietenul meu ma doare ca si cum imi vine sa fac pipi mult si chiar imi vine sa fac dar cand merg la baie fac doar cateva picaturi?"
(nu e pentru mine)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala si urinara. Du-te repede la ginecolog si fa si un examen de urina

| Azµre a răspuns:

Fie bea multe lichide, fie îi stimulează vezica și de aceea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai numai cand face sex sau in general? Poate fi o infectie sau un mod de exicitare...cine stie. Oricum o vizita la medic este necesara.

| IloveME a răspuns:

Este vorba de o infectie urinara ( ti-o spun din proprie experienta) consulta un medic, netratarea acestei infectii poate avea urmari negative, atunci cand iti vei dori un copil cu adevarat iti va fi foarte greu sa-l ai, poate vei avea nevoie de multe tratamente!

| BSwwatch a răspuns:

Poate se afla pe aici raspunsu, http://sanatate.ele.ro/......vente.html

| Psychothic a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa mearga la un medic.

| Mihai_Shearer_1993 a răspuns:

Poate ca ai probleme cu prostata.
consulta un ginecolog!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mihai_Shearer_1993):

Ce prostata? Femeile au prostata? Eu NU!