| epikkguyyy a întrebat:

De ce când trag mult aer in piept ma inteapa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce te inteapă?

| Simpatic a răspuns:

Mergi sa te vada un medic, de inceput medicul tau de familie care are dosarul tau medical, are un istoric al tau in caz ca ai sau ai avut anumite afectiuni.
medicul de familie in functie de ceea ce constata iti va da trimitere catre un medic de specialitate!
pe internet nu ne dam cu parerea si nu dam verdicte sau diagnostice medicale!

| Violleta2022 a răspuns:

Ce te inteapa?
Unde te inteapa?

| sierra1 a răspuns:

Hmmmm, s-ar putea să fie o problemă gravă, urgent du-te la o consultație de specialitate.La MEDIC adică!

| epikkguyyy explică (pentru sierra1):

Acum nu mă mai doare pieptul, mă doare gâtul

| sierra1 a răspuns (pentru epikkguyyy):

Rămâne valabil ce-am zis mai sus

Cu plăcere!

| Teajut123SMR1 a răspuns (pentru epikkguyyy):

Eu cred ca tu razi de noi