| Deby' a întrebat:

De ce cremele autobronzante de fata accentueaza petele pigmentare? am cautat pe Google dar na-m gasit nimicsad. help?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| spot a răspuns:

Crema autobronzanta nu face decat sati coloreze temporar pigmentul pielii... gandeste-te ca la un tatuaj. eh, pistruii sunt pete mai inchise la culoare decat restul fetei si daca fata se inchide la culoare de la crema, daca dai cu crema si peste ei se inchid si ei la culoare.

2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Unde ai aceste pete? Sunt localizate sau raspandite pe toata fata?

| zhady a răspuns:

Poti sa te dai cu noroi, am auzit ca face bine si la piele.