| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma doare capul in fiecare zi? Anul trecut ma durea capul doar de doua ori pe saptamana, dar acum ma doare in fiecare zi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi sa-ti faci un control daca te doare de atata timp?

| Adry05 a răspuns:

Nu e normal sa te doara nici de 2 ori pe saptamana, dar bare zilnic, du-te la medic neaparat

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil petreci prea multe ore cu ochii intr-un ecran (telefon, televizor, PC, laptop).
lispa somnului de noapte, este iarasi o problema mare, care iti poate da dureri de cap, stari de ameteala si ulterior, probleme neurologice.
Mergi al medic, sa se afle cauza durerilor!

| Andreeush a răspuns:

Nu este normal să te doară în fiecare zi.
Ar trebui să mergi la medic.