| lumy4u a întrebat:

DE CE MA DOARE IN PIEPT? am facut analize la inima,ekg,radiografie la plamani,o gramada de analize de sange si mi s-a spus ca nu am nimic, dar pe mine ma doare in piept mereu de 2 saptamani in fiecare zi! ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marcous a răspuns:

Este o nevroza cardiaca, nu o afectiune fizica.
Citeste mai multe aici, si vezi daca simptomele se potrivesc.
http://forum.romedic.ro/prod/Nevroza_Cardiaca_? _030567.html

6 răspunsuri:
| tudorviorel a răspuns:

Nu trebuie sa ai probleme cu inima daca te doare in piept. poate fi cauza unei raceli ori febra musculara

| допинг a răspuns:

happy Si pe mine m-a durut in piept foarte mult, nu am facut analize si radigrafii cum ai facut tu! happy Am fost si eu speriat putin dar mi-a trecut dupa cateva saptamani cam 2-3. happy Poti sa iti creasca organele, gen inima sau altceva deodata cu cresterea, poate esti in perioada de crestere si de aia ti se fac mai mari organele si de aia... happy Nu stiu mie mi-a trecut. daca nu iti va trece atunci I`m sorry. happy

| Ilinka10 a răspuns:

Poate ai tras curent. la asta te-ai gandit?

| Abraxos a răspuns:

Depinde cati ani ai s-ar putea sa fie dureri de crestere sau vreo lovitura sau mushchii inter-costali sau se poate sa fi dormit naspa

| DanielBogdan a răspuns:

Si eu am aceasta problema, maim facut toate analizele am stat 2 saptamani internat in spital si cica am avut o pneomonie interstitiala dar si acum am probleme de genul si mi s-a spus ca poate fi de la o crestere extrem de rapida intr-un timp scurt... sfatul meu este sa mergi la un medic specialist pentru inima si plamanihappy