| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma inteapa stomacul? ma inteapa de un an si aproape in fiecare zi,mai sunt si pauze de cate 2, 3,4,5 zile dar dupa aceea iar incepe,si uneori foarte foarte tare si de obicei doar seara ma inteapa,nu am fost inca la medic,probabil imi este frica de rezultat, ar trebui sa merg urgent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Poate e vorba de aciditate gastrică sau ceva arsuri stomacale?thinking Ar trebui momentan să eviţi băuturile acidulate şi să mergi la un medic.El ştie mai bine, şi n-are de ce să-ţi fie teamă de rezultat.

| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Daca durerile iti sunt insuportabile, contacteaza-ma la lazarescu_constantin (id messenger) sa-ti recomand un program de recuperare si vindecare! O zi buna si nu neglija deoarece se poate agrava!

| Oxm a răspuns:

Ofer funda