| onlyketoops a întrebat:

Ajutor va rog! A inceput acum 3 zile sa ma doara piciorul drept de la genunchi in sus si putin la apendic. Oare am apendicita? Acum ma cam doare burta si mi-e cam frica de doctor(mai mult de rezultat). Ce credeti? Adica nu am greata sau din astea doar aceste 3 sintome si atat.

3 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa te duci la un medichappyStiu ...si mie imi este frica de spital in general dar conteaza sanatatea tawinking.Eu am trecut prin asa ceva si am fost la medic si am avut niste gaze la stomac dar poate fi si apendicita in cazul tau. Succes

| Andreea114820 a răspuns:

Cu siguranta este apendicita.si sora mea a avut aceleasi simptome si acum cateva zile i-a facut operatie de apendicita.te sfatuiesc sa te duci la un control medical chiar daca iti este frica.

| TheAngel_1502 a răspuns:

La apendicita piciorul nu doare ci amorteste din ce in ce mai mult.
Este posibil sa fi facut o miscare brusca si sa se fi intins vreun muschi, mie asa mi s a intamplat si am crezut la fel ca tine insa dupa 3-4 zile mi a trecut. Insa daca piciorul amorteste ar trebui totusi sa mergi la un medic pana nu e prea tarziu.