| Anomim2025 a întrebat:

De ce mereu când mă trezesc am erecție?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca nu te-ai insurat inca. big grin
Dupa se va intampla tot mai rar... tongue

| RAY a răspuns:

Asta e este foarte bine, inseamna ca esti ok

| WaterDrop a răspuns:

Dintotdeauna, barbatii au avut o legatura puternica cu natura, cutreierand paduri si munti in cautare de libertate.In lipsa ei, nevoiti sa ne adaptam societatii actuale, ridicam si noi cortul unde putem.Nu o privi ca pe o problema de luat in mana si rezolvat. ci imagineaza`ti ca esti in camping, baga capul sub patura si spune`i povesti de groaza.Invita si o prietena sa se bucure de aceasta drumetie zilnica.

| GabrieloKg a răspuns (pentru WaterDrop):

Ba ma lasi laughing)))))))))))))))))))))))))))))))) Mai bine de atat puteai sa o zici?

| nhhv a răspuns:

Înseamnă că trăieștelaughing.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru nhhv):

Si traieste bine, chiar.
laughing

| GabrieloKg a răspuns:

Este normal. Din cauza hormoniilor. Nu stiu cum sa zic, este vorba de excitare, poti avea vise in general in care poate ai in fata ta o fata in toata splendoarea naturi. Corpul in acel moment elimina presiunea. Cauta pe net, acolo ai totul mai detaliat. satisfacerea personala impiedica aceste evenimente. Pe care eu le gasesc deranjante cand vine vorba de trezirea din somn in mijlocul noptii.