| TheAlexxx11 a întrebat:

De ce nu îmi creste o măsea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca nu esti rechin si mamifer

| sierra1 a răspuns:

"caut de un an"

pe unde o cauți?

| WaterDrop a răspuns:

Posibil sa fie crescuta, insa inclusa, caz in care o poti cauta tu mult si bine.De multe ori maselele cresc in alte directii decat cele dorite de noi. Poti face raze ca sa fii sigur, insa daca nu te deranjeaza in vreun fel, mai ai rabdare.

| ema2396 a răspuns:

Depinde cati ani ai... Daca ai 7 ani, mergi la stomatolog cu parintii. Daca ai 20 mai mergi pe la scoala