| Dydy2306 a întrebat:

In cat timp iti creste o masea?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Pai maselele mai rar cresc. Daca e cea de minte creste daca ti-ai scos vreo masea si sa astepti sa creasca alta slabe sanse.

| DoarOana a răspuns:

Buna dydy,
O masea creste in 1-2 luni depinde de fiecare.
Pa, pa

| Angelsergiuboy a răspuns:

1 luna cel putin

1 funda daca te-am ajutat

| Mexy96 a răspuns:

Aproximativ 4 saptamani

| dzzay a răspuns:

2-3 luni dar depinde ce varsta ai!