| anonim_4396 a întrebat:

De ce transpir? tot ma spal, dar degeaba, medicul de familie mi-a zis sa tin regim, sa nu consum sare de bucatarie in cantitati mari, am facut ce mi-a spus dar degeaba, imi transpira si mainile. Un tratament ceva, stiti? va rog numai rezist sa transpir cand sunt cu cei dragi langa mine!( fata, 18 ani )va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la un medic endocrinolog pentru o evaluare de specialitate. http://www.i-medic.ro/boli/hipertirodism

| anonim_4396 explică (pentru doctoressa):

Multumesc frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti recomand sa ti faci un set de analize, e posibil sa fie si de la plamani oricum fa ti analize

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! O sa tin cont!