| anonim_4396 a întrebat:

De ce zona mea intima are un miros dulceag? Se simte in aer ma spăl in fiecare zi dau si cu deodorant pe coapse in interior si tot nu scap. Ce se întâmplă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă ai secreții ar trebui sa folosesti absorbante din acelea zilnice subțiri. Posibil sa fie și de la produsele de îngrijire, încearcă sa nu mai folosesti gel de dus sau săpun pentru zona intimă, spală-te doar cu apa pentru ca altfel distrugi bacteriile bune de acolo, de fapt vaginul se curată singur, nu trebuie agasată zona cu tot felul de substanțe.