| Sawarekh a întrebat:

De la ce apar tulburarile de memorie?

E normal sa uit becul aprins la bae, sa uit anumite lucruri pe care le fac cu 20 min inainte?

Tin sa precizez ca gandesc foarte mult, am avut anxietate generalizata iar uneori mai am simptome de obsesii compulsive.

In rest, traiesc sanatos, fac sport, nu fumez, mananc sanatos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Un medic specializat ar stii sa iti raspunda cu exactitate la intrebarea asta.
Oricum incearca sa fii cat mai disciplinat si sa nu lasi dezordine in jurul tau.

| Sophieka a răspuns:

Lipsa somnului? Sau adormi tarziu noaptea? Poate consumi dulce? Poate ai multe ganduri si sari de la un gand la altul.

| aimullah123 a răspuns:

Nu pare a fi ceva grav. Toti mai uitam din cand in cand. Daca spui ca ai anxietate atunci e normal sa uiti mai mult.