| ElChulo a întrebat:

De la ce pot avea ochii rosi? De la calculator? De la stat in casa? Si ce pot face ca sa ii am albi? tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlackandWhiteMady a răspuns:

Calculator,televizor,oboseala,etc.Sunt multe lucruri legate de ochii rosii.In principiu ochii sunt rosii din cauza ca venele din ochi se sparg sau din cauza ca ochiul e fortat peste limite, iar pentru a combate ochii rosii gasesti o solutie in farmacii pentru inalbirea ochilorwinkingSucces.

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Que te los pintes con pintura señorito chulo. Presupun că înțelegi spaniola, "ElChulo" kiss

| ElChulo explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Si, pero esta claro que tu no...

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru ElChulo):

Eu ce? rolling on the floor Imi spui cumva ca nu inteleg spaniola? oh go on Daca eu nu o inteleg, nici dracu o intelege happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! eu lucrez la comp 8 ore pe zi, deci am aceeasi problema, folosesc picaturi pentru inalbire, oricum mergi la medic sa stii exact;-)