| anonim_4396 a întrebat:

De multe ori incepe sa ma doara spatele din senin..ma tine putin si la urma trece
Mentionez ca stau mult pe telefon
Ce as putea sa am?
Ar trebui sa ma ingrijorez?
Mentionez ca nu am cocoaşa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai un doctor stie, după ce te va consulta, mergi la el.