| anonim_4396 a întrebat:

De o luna ma simt foarte rau: ametesc,nu am putere,sunt slabita,cateodata ma doare stomacul si nu pot sa stau in picioare.Mi-am facut analize si sunt bue,un pic calciu ionic mic; HB 15, TA 12, 7.Trebuie sa stau in pat culcata, dar si atunci mi-e rau.Nu dorm noaptea,nu pot sa mananc, am senzatia ca o sa mor.Nu pot sa fac nimic, nici un pic de mancare la cei doi copii pe care ii am.Sunt intr-un impas foarte mare.ce ma sfatuiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca analizele iti sunt bune,chiar nu ar trebui sa-ti fie asa de rau! Poate, din cauza lipsei de somn, inapetentei, te simti slabita, deoarece organismul se resimte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua!
Probabil este o anemie.
V-as recomanda sa luati Calcarea carbonica CH7, remediu homeopat, o granula zilnica in prima saptamana dupa care 1 la 2 zile. Se suge.
Pentru restul de probleme mergeti la un medic homeopat.
Multa sanatate si o zi excelenta!

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar fi anemie, s-ar vedea in analize!

| Ecbert a răspuns:

Ai fost la medicul de familie?