| Hfhdjdndndn a întrebat:

De o saptamna am dureri in partea dreapta, am fost la spital, ecografie bună, analize bune, dar durerea tot persista. Am fost la alt doctor mi-a zis ca e de la constipație si dat niște tărâțe de grau, dar durerile tot nu imi trec, iar dedesubtul coastei am si o umflatura care apare si dispare. Mâine am programare la medicul specialist, ce credeți ca ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Ai hemoroizi?

| dinaprilie a răspuns:

Constipatie.

| Mmn a răspuns:

Ai aflat?