| Awp_Alex_1990 a întrebat:

De rinita non-alergica se mai scapa sau o vei avea toata viata? De 8 luni ma confrunt cu aceasta problema.Din nas mi se scurg secretii in gat.Este ciudat ca nu le pot sufla pe nas si imi curg in gat.De la aceste secretii am o pelicula alba pe limba.S-a mai confruntat cineva cu asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Din pacate, e foarte "de incredere" linkul trimis: nu fundamenteaza cu nimic, indica pretul tratamentului (OK) si nu isi da nici numele. Cel care e mindru de ce face nu se ascunde.
Cu alte cuvinte, nu e good practice. Cu parere de rau.

| ee a răspuns (pentru ALGator):

E un nume de animal cel real si toata viata a avut probleme cu poreclele!

| ee a răspuns (pentru ALGator):

Numele real se gaseste in carte, si asta inseamna ca tratamentul e prost si nu are efect!