| iuliaiulia_5055 a întrebat:

De scurt timp am observat ca am un ochi mai mic.Nu e ptoza, nu in genul acela.Cand zambesc zambesc doar cu obrazul stang, unde e ochiul mic si de asemenea pot ridica doar spranceana stanga. Ce pot sa fac? Va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate acestea sunt absolut normale si nu ai de ce sa ridici semne de intrebare asupra lor. Daca vei fi atenta, vei observa ca aproape toti oamenii au ochii de marimi putin diferite si/sau alte astfel de mici "defecte", care nu pot fi corectate.

1 răspuns:
| tpuu a răspuns:

-hei. nu este nimic rau in asta straight face.
-daca ai observat si mainile si picioarele le avem unu mai mare dddecat celalalt happy.
-ddar daca iti este frica, du-te la doctor.sau spuneled parintilor tai. pana nu vad fi tarziu happy