| ana_5516 a întrebat:

De unde pot cumpara ceara dentara (e pentru aparatele dentare)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| drstomatolog a răspuns:

Sunt firme specializate pe vanzari de produse stomatologice. in ce oras cauti?

| dodonika a răspuns:

Buna eu tias recomanda de la farmacie nu din comert sper sa te ajut acum saca vrei sa-mi dai si mie fundita plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt magazine speciale de tehnica dentara, de unde se cumpara de altfel tot ce este necesar pentru un aparat dentar. Nu mai stiu adresa exact, dar este unul in zona Piata Traian si altul pe langa Foisorul de Foc.

| yoou17 a răspuns:

Cerei dent-estei tale sau intreab-o cum poti da comanda

| Anonim2404 a răspuns:

In mod normal trebuie sa iti dea ortodontul/ortodontista.dar poti lua si de la farmacie

| Pruteanu_Alexandra_1988 a răspuns:

Iti recomand un site http://www.asktrading.ro si eu am cautat in farmacii si in supermarket-uri si n-am gasit...este destul de ok ca pret 5 lei.