| Georgiana98 a întrebat:

Cum vi se par aparatele dentare?laughing

Răspuns Câştigător
| mARY_9420 a răspuns:

Foarte tari!

| Iuzi a răspuns (pentru mARY_9420):

Ai dreptate :*

7 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Am avut si eu probleme, cand aveam 11 ani. Mi-am cumparat aparat dentar, si acum nu mai am nici o problema. Deci mi se par folositoare.

| Rustin a răspuns:

Nu stiu. Mai bine port pampers decat aparat dentar

| Merilynne a răspuns:

Mi se pari oribile :-&.
Dar fetele care poarta aparat dentar nu sunt neaparat urate.

| LoliTa_7237 a răspuns:

Ss tari si... faza e ca trebuie sa imi punrolling on the floor))omg!

| MyTzZy a răspuns:

Sunt folositoare. Eu am purtat un an. Si mi-a indrepatat dintii destul de bine. Si nu sunt asa de rele. Eu am purtat aparat care trebuia dat jos cand mancam. NU se prea vede. Era ca o sarma pe dinti. Cele fixe sunt mai rele dar oricum...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte folositoare daca ai dinti strabi sau mai inafara.Trebuie sa observi aceste defecte de mic\a ca sa nu trebuiasca sa il porti pe la 18-20 de ani!