| Feyenooord666666 a întrebat:

De unde se poate face rost de o scutire medicala in caz ca ai facut reactii adverse la un vaccin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la medicul de familie

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la medicul de familie. Doar nu de la tarabă din piată.

| Feyenooord666666 explică (pentru darrio2007):

Sau de la vecinu happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Daca merge, e bine.

| Violleta2022 a răspuns:

De la medicul de familie

| Catrice a răspuns:

Dau ăștia scutiri pentru covid? Mișto.

| Eireann a răspuns:

Medicul de familie.

| Vântulalb a răspuns:

In caz ca ai facut reactii adverse la un vaccin, mergi in spital pentru tratare, nu iei scutire ca si cum ti-ar curge nasul.

| Feyenooord666666 explică (pentru Vântulalb):

Ce sa trateze daca nu au habarwinking