| WizzArd3344 a întrebat:

Salut! Daca ai facut vaccinul, acesta avand reactii adverse, gen: tromboze, miocardite, mortile subite, etc. Cum poti sa previi acest lucru reactii? Dupa parerea voastra care a fost cel mai putin periculos vaccin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din 1000 vacinati la unul a aparut reactie adversa.
Tu ai fost al 768-lea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate reacții au fost la miliardele de oameni vaccinați?