| mariamiha a întrebat:

De vreo 2 saptamani ma dor oasele, articulatiile. am slabit mult, nu prea am pofta de mancare, ma simt balonata. ma inteapa inima tot mai des si ma doare si in piept, de ceva zile ma doare si burta, ma injunghie ceva, obosesc repede, respir greu cand fac efort. aveti idee ce poate fi? pana ma duc sa fac analize stau ca pe jar

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar putea fi o boala de sistem, o hepatita virala sau alta afectiune de natura infectioasa s.a. Cert este ca trebuie sa mergi la medic pentru investigatii. Multa sanatate!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu siguranță este vorba de o lipsă de calciu și magneziu.
Nu mai amâna vizita la medic, pentru că este necesar să faci analize.
Sănătate!

| mariamiha explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Am fost la medicul de familie, mi-a dat un tratament dar nu se cunoaste nimic, durerile tot au continuat. luni am sa ma duc sa-mi analize

| emima a răspuns:

Mergi de urgenta kla medic nu mai amana