| Alexeeej8u a întrebat:

De vreo 4 zile am la degetul inelar o zona verde in partea stângă langa unghie înspre jos, momentan nu mă doare sau deranjează dar nu știu ce să fac in legătură cu ea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

Verde? nu e de fapt un mov inchis asemanatoare cu o invineteala? probabil ca te-ai lovit putin si nu ai realizat

| tasr123 a răspuns:

Va trebui amputat

| Alexeeej8u explică (pentru tasr123):

După ce m-am uitat mai bine la acea zona am văzut că pare că un fel de puroi...