| alin_9439 a întrebat:

De cateva luni mi-a aparut un fel de "biluta" mica si neagra intre scrot si penis, e ciudat pentru ca nu ma afecteaza cu nimic, dar daca pun mansa esti foarte tare. Sti cineva de la ce este asta? Pot scapa de ea? Nu ma doare dar pur si simplu ma enerveaza existenta ei.(e sub primul strat de piele)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic.

| alin_9439 explică (pentru Salontanul):

De ce? Da si tu un raspuns mai concret, nu inceraca sa sperii omu degeaba. Ai habar ce inseamna asta? Sti de la ce se trage? Ai patit? Ai avut un amic sau cevA?

| Salontanul a răspuns (pentru alin_9439):

Sunt alunite, banuiesc eu, care pot fi cancerigene daca nu sunt tratate la timp. Mai bine vezi si te tratezi. Daca sunt benigne nu ai treaba si ai scapat.

| alin_9439 explică (pentru Salontanul):

Nu stiu cum sa explic da speri omul degeaba, pe bune acum. Nu e o alunita, am explica ca este intre straturile e piele si e tare ca o pietricica.